• +386 2 521 40 56
  • info@pdk-drustvo.si
  1. Dogodki

Pomursko društvo za kakovost

29. letna konferenca: KAKOVOST IN DIGITALIZACIJA

29. letna konferenca: KAKOVOST IN DIGITALIZACIJA

Pomursko društvo za kakovost vas vabi na 29. letno konferenco z naslovom

KAKOVOST IN DIGITALIZACIJA,

ki bo v četrtek, 14. septembra 2023 potekala v Jakijevi dvorani Zavarovalnice Triglav, Lendavska ulica 5, Murska Sobota.

VABILO

Letošnjo 29-letno konferenco posvečamo aktualni tematiki v vseh procesih poslovanja, tj. digitalizaciji, ki jo lahko obravnavamo tudi z vidika kakovosti. Zaželeno je, da naj bi kakovost procesov v med fazami digitalne preobrazbe ostala nespremenjena.

Vsebine današnje konference so osredotočene v digitalizacijo z različnih perspetkiv. Najprej se bomo seznanili s prednostmi in izzivi digitalizacije poslovanja in kje so resnične prednosti v podjetjih, ki jih prinaša digitalna preobrazba. Podana bo analiza o stopnji digitaliziranosti slovenskih proizvodnih podjetij, kar lahko uporabimo za uvajanje digitalizacije v organizaciji, v kateri delujemo. Zavedamo se, da je uvajanje digitalizacije v razvoju, zato bodo kot zanimivost izpostavljeni tudi pospeševalci digitalne transformacije za majhna podjetja. Vzporedno z uvajanjem digitalizacije smo priča hitremu napredku umetne inteligence, ki prav tako posredno in neposredno vpliva na spremembe v procesih odločanja in intenzivno tudi na delovna mesta.

Z zanimivimi vsebinami strokovnih referatov bomo podali iztočnice za strokovne diskusije med udeleženci konference ter za vzpostavitev potencialnega medsektorskega sodelovanja.

Področje sistemov vodenja kakovosti uspešno povezujemo s sodobnimi tehnologijami kot sta digitalizacija in trajnostni razvoj. Svoje poslovanje bomo nadaljevali tudi v prihodnje, in seveda v tesnem sodelovanju z vami.

 

 

Back Next post

Letošnja konferenca.

KAKOVOST IN DIGITALIZACIJA

Za vas smo izvedli

Dodaten opis

28
Število konferenc
50
Število izobraževanj
500
Število udeležencev